Bizning yechimlarimiz mijozlar tomonidan juda tan olingan va ishonchli bo'lib, Xitoy uchun eng yaxshi narxdagi P-Audio Style 15 dyuymli karnay qismlari uchun doimiy ravishda o'zgarib turadigan moliyaviy va ijtimoiy talablarni qondiradi. Agar siz bizning yechimimizga qiziqsangiz, biz bilan gaplashishga xush kelibsiz, biz sizga sifat va narx yorlig'i uchun kutilmagan narxni taqdim etamiz.
Bizning yechimlarimiz mijozlar tomonidan juda tan olingan va ishonchli hamda doimiy ravishda o'zgarib turadigan moliyaviy va ijtimoiy talablarni qondiradiXitoy PA Frame va PA Karnay qismlari narxiJahon iqtisodiy integratsiyasi xxx sanoatiga qiyinchiliklar va imkoniyatlarni olib kelayotgan bir paytda, bizning kompaniyamiz jamoaviy ishimizni, sifatni birinchi o'ringa qo'yish, innovatsiya va o'zaro manfaatdorlikni davom ettirish orqali mijozlarimizga chin dildan malakali yechimlar, raqobatbardosh narx va ajoyib xizmatni taklif qilishga va do'stlarimiz bilan birgalikda intizomimizni davom ettirish orqali yuqori, tezroq va kuchliroq ruhda yorqin kelajak qurishga etarlicha ishonadi.
1-moment
Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Pastki qatlamni tozalash savati, Pastki qatlamni tozalash savati tagligi, Pastki qatlam modul savati,
Bir, ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Sakkiz |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
Modul ulanishi bilan savat tokchasi
Qo'lda bosish orqali kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Ikkala zanglamaydigan po'latdan yasalgan qo'llanmalarga o'rnatilgan
Suv kirish joyini tez vilka bilan yoping, kameraning orqa qismidagi qo'llanmadan har bir in'ektsiya moduliga suvni yuving
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 158 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 528 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 566 mm |
| Sof og'irlik | 3 kg |