Rising-F1
Inyeksiya tozalash savati, Inyeksiya tozalash savati tokchasi, Inyeksiya moduli
Laboratoriya shisha idishlarini, masalan, erlenmeyer kolbasi, uchburchak kolba, yumaloq taglik kolba, yassi taglik kolba, hajmli kolba, o'lchov silindrini tozalash uchun ishlatiladi.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| In'ektsiya naychasi | f6mmxH220mm |
| Nozullar soni | 15 dona |
| Egalari soni | 15 dona |
| Prujina qismlarini joylashtirish | 15 dona |
| Tutqichlar qoplamasi | PA |
500-1000 ml yupqa bo'yin tomirlarini sig'dira oladi
Ulanish porti bo'lgan in'ektsiya tipidagi modulni tozalash savati tokchasi
Modul savatining chap va o'ng tomoniga yuklang
Tez kirish joyini ulang, modul savatidan har bir in'ektsiya moduli shlangiga toza suv quying
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 250 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 558 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 352 mm |
| Sof og'irlik | kg |