Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Inyeksiya tozalash savati, Inyeksiya tozalash savati tokchasi, Inyeksiya moduli
Laboratoriya shisha idishlarini, masalan, erlenmeyer kolbasi, uchburchak kolba, yumaloq taglik kolba, yassi taglik kolba, hajmli kolba, o'lchov silindrini tozalash uchun ishlatiladi.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| In'ektsiya naychasi | f6mmxH220mm |
| Nozullar soni | 10 dona |
| Xoch ushlagichi | 10 dona |
Ulanish porti bo'lgan in'ektsiya tipidagi modulni tozalash savati tokchasi
Modul savatining chap va o'ng tomoniga yuklang
Tez kirish joyini ulang, modul savatidan har bir in'ektsiya moduli shlangiga toza suv quying
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 253 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 140 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 488 mm |
| Sof og'irlik | 0,8 kg |