Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Inyeksiya tozalash savati, Inyeksiya tozalash savati tokchasi, Inyeksiya moduli
Pipetkalarni tozalash uchun ishlatiladi.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| Nozullar soni | 119 dona |
| Ramkaning balandligi | 150 mm |
Ulanish porti bo'lgan in'ektsiya tipidagi modulni tozalash savati tokchasi
Modul savatining chap va o'ng tomoniga yuklang
Tez kirish joyini ulang, modul savatidan har bir in'ektsiya moduli shlangiga toza suv quying
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 189 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 190 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 485 mm |
| Sof og'irlik | 4.15 kg |