Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Inyeksiya tozalash savati, Inyeksiya tozalash savati tokchasi, Inyeksiya moduli
Integratsiyalashgan modulda 28 ta pipetka, 8 dona erlenmeyer kolbasi/kolbasi/hajmli kolbasi/o'lchov silindri va boshqalar mavjud.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| In'ektsiya naychasi | f6mmxH220mm |
| Nozullar soni | 36 dona |
| Pipetkalar uchun o'rindiqlar | 28 dona |
| Xoch ushlagichi | 8 dona |
Ulanish porti bo'lgan in'ektsiya tipidagi modulni tozalash savati tokchasi
Modul savatining chap va o'ng tomoniga yuklang
Tez kirish joyini ulang, modul savatidan har bir in'ektsiya moduli shlangiga toza suv quying
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 255 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 190 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 493 mm |
| Sof og'irlik | kg |