Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Yuqori qatlamni tozalash savati, O'rta qatlamni tozalash savati, Yuqori qatlamni tozalash savati tokchasi, O'rta qatlamni tozalash savati tokchasi, Yuqori qatlam modul savati, O'rta qatlam modul savati
Ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Olti |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savatchani tanib oluvchi | Bir |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
Modul ulanishi bilan savat tokchasi
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Ikkala tomonda ham zanglamaydigan po'latdan yasalgan yo'riqnoma
Suv kirish joyini tez vilka bilan yoping, kameraning orqa qismidagi qo'llanmadan har bir in'ektsiya moduliga suvni yuving
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 140 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 536 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 562 mm |
| Sof og'irlik | 3,35 kg |