1-moment
Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Pastki qatlamni tozalash savati, Pastki qatlamni tozalash savati tagligi, Pastki qatlam modul savati
Bir, ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Sakkiz |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Tozalash mashinasining pastki qismiga yuklang
Har xil to'rli patnislar va har xil savat qo'shimchalarini olib yuring
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 79 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 529 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 546 mm |
| Sof og'irlik | 2 kg |