1-moment
Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Pastki qatlamni tozalash savati, Pastki qatlamni tozalash savati tagligi, Pastki qatlam modul savati
Bir, ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Sakkiz |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
Mesh patnisini yuklash uchun ikki qatlamga bo'lingan
O'rnatilgan aylanuvchi purkagich qo'li
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 226 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 529 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 569 mm |
| Sof og'irlik | 5,6 kg |