Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Inyeksiya tozalash savati, Inyeksiya tozalash savati tokchasi, Inyeksiya moduli
Laboratoriya shisha idishlarini, masalan, erlenmeyer kolbasi, uchburchak kolba, yumaloq taglik kolba, yassi taglik kolba, hajmli kolba, o'lchov silindrini tozalash uchun ishlatiladi.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| In'ektsiya naychasi | f6mmxH230mm |
| Nozullar soni | 10 dona |
| Xoch ushlagichi | 10 dona |
Ulanish porti bo'lgan in'ektsiya tipidagi modulni tozalash savati tokchasi
Modul savatining chap va o'ng tomoniga yuklang
Tez kirish joyini ulang, modul savatidan har bir in'ektsiya moduli shlangiga toza suv quying
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 249 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 140 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 482 mm |
| Sof og'irlik | 0,8 kg |
Sertifikatlash
Hangzhou Xipingzhe Biologik Texnologiyalar MChJ, Ltd
XPZ - Xitoyning Zhejiang provinsiyasi, Xanchjou shahrida joylashgan laboratoriya shisha idishlarini yuvish mashinalarining yetakchi ishlab chiqaruvchisi. XPZ biofarmatsevtika, tibbiy sog'liqni saqlash, sifatni tekshirish muhiti, oziq-ovqat monitoringi va neft-kimyo sohalarida qo'llaniladigan avtomatik shisha idishlarini yuvish mashinalarini tadqiq qilish, ishlab chiqarish va sotishga ixtisoslashgan.
XPZ har qanday tozalash muammolarini hal qilishga yordam berishga sodiqdir. Biz Xitoy inspeksiya idoralari va kimyo korxonalarining asosiy yetkazib beruvchisimiz, shu bilan birga, XPZ brendi Hindiston, Buyuk Britaniya, Rossiya, Janubiy Koreya, Uganda, Filippin va boshqa ko'plab mamlakatlarga tarqalgan. XPZ mahsulot tanlash, o'rnatish va foydalanish bo'yicha treninglar va boshqalarni o'z ichiga olgan holda, moslashtirilgan talabga asoslangan integratsiyalashgan yechimlarni taqdim etadi.
Uzoq muddatli do'stligimizni saqlab qolish uchun biz yuqori sifatli va a'lo darajadagi xizmat ko'rsatadigan innovatsion mahsulotlarni taqdim etish uchun ko'proq korxona afzalliklarini to'playmiz.
XPZ fabrikasi

Ko'rgazma

