Tez va yuqori sifatli narxlar, barcha ehtiyojlaringizga mos keladigan to'g'ri yechimni tanlashda sizga yordam beradigan xabardor maslahatchilar, qisqa ishlab chiqarish vaqti, mas'uliyatli sifatli ishlov berish va OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module uchun to'lov va yetkazib berish ishlari uchun noyob mahsulotlar va xizmatlar. Sizni ishlab chiqarish birligimizga tashrif buyurishingizni va uzoq muddatda uyingizda va chet elda iste'molchilar bilan yoqimli biznes aloqalarini o'rnatishni kutib qolamiz.
Tez va yuqori sifatli narxlar, barcha ehtiyojlaringizga mos keladigan to'g'ri yechimni tanlashda sizga yordam beradigan xabardor maslahatchilar, qisqa vaqt ichida yetkazib berish, mas'uliyatli sifatli xizmat ko'rsatish va to'lov va yetkazib berish ishlari uchun noyob mahsulot va xizmatlar.Xitoy LED moduli, In'ektsiya moduli, Biz ishlab chiqarishni soddalashtirish va raqobatbardosh narxlar va yuqori sifatli mahsulotlarni yetkazib berish uchun doimo yangi texnologiyalarni yaratamiz! Mijozlarning qoniqishi bizning ustuvor vazifamiz! Bozorda juda ko'p o'xshash qismlarning oldini olish uchun o'zingizning modelingiz uchun noyob dizaynni ishlab chiqish g'oyangizni bizga ma'lum qilishingiz mumkin! Biz sizning barcha ehtiyojlaringizni qondirish uchun eng yaxshi xizmatimizni taklif qilamiz! Darhol biz bilan bog'laning!
Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Inyeksiya tozalash savati, Inyeksiya tozalash savati tokchasi, Inyeksiya moduli
Laboratoriya shisha idishlarini, masalan, erlenmeyer kolbasi, uchburchak kolba, yumaloq taglik kolba, yassi taglik kolba, hajmli kolba, o'lchov silindrini tozalash uchun ishlatiladi.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| In'ektsiya naychasi | f6mmxH220mm |
| Nozullar soni | 8 dona |
| Egalari soni | 8 dona |
| Prujina qismlarini joylashtirish | 8 dona |
| Tutqichlar qoplamasi | PA |
Ulanish porti bo'lgan in'ektsiya tipidagi modulni tozalash savati tokchasi
Modul savatining chap va o'ng tomoniga yuklang
Tez kirish joyini ulang, modul savatidan har bir in'ektsiya moduli shlangiga toza suv quying
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 253 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 140 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 488 mm |
| Sof og'irlik | 0,9 kg |