Rising-F1
Tozalash savati, savat tagligi, modul savati,
Ikki qavatli tuzilish, in'ektsiya savati tokchasi moduli va in'ektsiyasiz savat tokchasi moduli uchun mos
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Savatchani tanib oluvchi | Bir |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| Yuklanadigan modullar soni | Ikki qatlam |
| Bir qavatli modullar soni | Ikki |
Modul ulanishi bilan savat tokchasi
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Ikkala zanglamaydigan po'latdan yasalgan qo'llanmalarga o'rnatilgan
Suv kirish joyini tez vilka bilan yoping, kameraning orqa qismidagi qo'llanmadan har bir in'ektsiya moduliga suvni yuving
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 609 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 619 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 790 mm |
| Sof og'irlik | kg |