Rising-F1
Inyeksiya tozalash savati, Inyeksiya tozalash savati tokchasi, Inyeksiya moduli
Namuna flakonlarini tozalash uchun ishlatiladi
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
| In'ektsiya naychasi | f2.5mmxH110mm |
| Nozullar soni | 88 dona |
| Xoch ushlagichi | 88 dona |
Ulanish porti bo'lgan in'ektsiya tipidagi modulni tozalash savati tokchasi
Modul savatining chap va o'ng tomoniga yuklang
Tez kirish joyini ulang, modul savatidan har bir in'ektsiya moduli shlangiga toza suv quying
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 170 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 558 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 352 mm |
| Sof og'irlik | kg |