Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Inyeksiyasiz tozalash savati
Keng og'izli tomirlar, o'lchash stakanlari va boshqalar uchun mos keladi
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Kichik prujinali qisqichlar | 18 |
| Balandligi | 105 mm |
| Bo'shliq | 60 mm |
| Katta prujinali qisqichlar | 10 |
| Balandligi | 175 mm |
| Bo'shliq | 60 mm |
Savat moduli
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 186 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 220 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 445 mm |
| Sof og'irlik | kg |