1-moment
Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Pastki qatlamni tozalash savati, Pastki qatlamni tozalash savati tagligi, Pastki qatlam modul savati,
Bir, ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Sakkiz |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Modul ulanishi bilan savat tokchasi
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Ikkala zanglamaydigan po'latdan yasalgan qo'llanmalarga o'rnatilgan
Suv kirish joyini tez vilka bilan yoping, kameraning orqa qismidagi qo'llanmadan har bir in'ektsiya moduliga suvni yuving
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 148 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 531 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 577 mm |
| Sof og'irlik | 3 kg |
sertifikatlash