Mashina (Mashina modellari uchun mos)
Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F2
Yuqori qatlamni tozalash savati, O'rta qatlamni tozalash savati, Yuqori qatlamni tozalash savati tokchasi, O'rta qatlamni tozalash savati tokchasi, Yuqori qatlam modul savati, O'rta qatlam modul savati
Ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materialik | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Olti |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savatchani tanib oluvchi | Bir |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
O'rnatilgan aylanuvchi purkagich qo'li
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Ikkala tomonda ham zanglamaydigan po'latdan yasalgan yo'riqnoma
Suv kirish joyini tez vilka bilan yoping, kameraning orqa qismidagi qo'llanmadan har bir in'ektsiya moduliga suvni yuving
Toza keng og'izli idishlar uchun ishlatiladigan savatlarni qo'yish mumkin
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 139 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 529 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 574 mm |
| Sof og'irlik | 3,7 kg |
Sertifikatlash
Hangzhou Xipingzhe Biologik Texnologiyalar MChJ, Ltd
XPZ - Xitoyning Zhejiang provinsiyasi, Xanchjou shahrida joylashgan laboratoriya shisha idishlarini yuvish mashinalarining yetakchi ishlab chiqaruvchisi. XPZ biofarmatsevtika, tibbiy sog'liqni saqlash, sifatni tekshirish muhiti, oziq-ovqat monitoringi va neft-kimyo sohalarida qo'llaniladigan avtomatik shisha idishlarini yuvish mashinalarini tadqiq qilish, ishlab chiqarish va sotishga ixtisoslashgan.
XPZ har qanday tozalash muammolarini hal qilishga yordam berishga sodiqdir. Biz Xitoy inspeksiya idoralari va kimyo korxonalarining asosiy yetkazib beruvchisimiz, shu bilan birga, XPZ brendi Hindiston, Buyuk Britaniya, Rossiya, Janubiy Koreya, Uganda, Filippin va boshqa ko'plab mamlakatlarga tarqalgan. XPZ mahsulot tanlash, o'rnatish va foydalanish bo'yicha treninglar va boshqalarni o'z ichiga olgan holda, moslashtirilgan talabga asoslangan integratsiyalashgan yechimlarni taqdim etadi.
Uzoq muddatli do'stligimizni saqlab qolish uchun biz yuqori sifatli va a'lo darajadagi xizmat ko'rsatadigan innovatsion mahsulotlarni taqdim etish uchun ko'proq korxona afzalliklarini to'playmiz.
XPZ fabrikasi

Ko'rgazma

