Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F2
Yuqori qatlamni tozalash savati, O'rta qatlamni tozalash savati, Yuqori qatlamni tozalash savati tokchasi, O'rta qatlamni tozalash savati tokchasi, Yuqori qatlam modul savati, O'rta qatlam modul savati
Ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Olti |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savatchani tanib oluvchi | Bir |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
O'rnatilgan aylanuvchi purkagich qo'li
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Ikkala tomonda ham zanglamaydigan po'latdan yasalgan yo'riqnoma
Suv kirish joyini tez vilka bilan yoping, kameraning orqa qismidagi qo'llanmadan har bir in'ektsiya moduliga suvni yuving
Toza keng og'izli idishlar uchun ishlatiladigan savatlarni qo'yish mumkin
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 183 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 530 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 569 mm |
| Sof og'irlik | 3,5 kg |
sertifikatlash