1-moment
Shon-sharaf-2
Aurora-2
Aurora-F2
Chaqnoq-F1
Pastki qatlamni tozalash savati, Pastki qatlamni tozalash savati tagligi, Pastki qatlam modul savati,
Bir, ikki yoki uch qatlamli yuvish mashinasiga o'rnatilgan, turli xil in'ektsiya modullari, qayta ishlatiladigan laboratoriya shisha idishlari, keramika, plastmassa, zanglamaydigan po'lat va boshqalar joylashtirilgan.
| Materiallar | 316L zanglamaydigan po'lat |
| Rang | Mat zanglamaydigan po'lat |
| Faoliyat roligi | Sakkiz |
| Pozitsiya regulyatori | Ikki |
| Savat ramkasini surish zarbasi | 550 mm |
| Tez interfeys diametri | 32 mm |
Modul ulanishi bilan savat tokchasi
Qo'lda bosish-tortish kirish va chiqishni tozalash kamerasi
Ikkala zanglamaydigan po'latdan yasalgan qo'llanmalarga o'rnatilgan
Suv kirish joyini tez vilka bilan yoping, kameraning orqa qismidagi qo'llanmadan har bir in'ektsiya moduliga suvni yuving
| Tashqi o'lchamlari, balandligi mm | 139 mm |
| Tashqi o'lchamlari, kengligi mm | 529 mm |
| Tashqi o'lchamlari, chuqurligi mm | 570 mm |
| Sof og'irlik | 3 kg |

XPZ kompaniyasi
Hangzhou Xipingzhe Biologik Texnologiyalar MChJ, Ltd
XPZ - Xitoyning Zhejiang provinsiyasi, Xanchjou shahrida joylashgan laboratoriya shisha idishlarini yuvish mashinalarining yetakchi ishlab chiqaruvchisi. XPZ biofarmatsevtika, tibbiy sog'liqni saqlash, sifatni tekshirish muhiti, oziq-ovqat monitoringi va neft-kimyo sohalarida qo'llaniladigan avtomatik shisha idishlarini yuvish mashinalarini tadqiq qilish, ishlab chiqarish va sotishga ixtisoslashgan.
XPZ har qanday tozalash muammolarini hal qilishga yordam berishga sodiqdir. Biz Xitoy inspeksiya idoralari va kimyo korxonalarining asosiy yetkazib beruvchisimiz, shu bilan birga, XPZ brendi Hindiston, Buyuk Britaniya, Rossiya, Janubiy Koreya, Uganda, Filippin va boshqa ko'plab mamlakatlarga tarqalgan. XPZ mahsulot tanlash, o'rnatish va foydalanish bo'yicha treninglar va boshqalarni o'z ichiga olgan holda, moslashtirilgan talabga asoslangan integratsiyalashgan yechimlarni taqdim etadi.
Uzoq muddatli do'stligimizni saqlab qolish uchun biz yuqori sifatli va a'lo darajadagi xizmat ko'rsatadigan innovatsion mahsulotlarni taqdim etish uchun ko'proq korxona afzalliklarini to'playmiz.
XPZ fabrikasi

Ko'rgazma

